Zespół

Twórca Different

Anna Bocheńska

Prezes Fundacji Pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie”, organizator wielu akcji charytatywnych i społecznych. Event & PR manager z olbrzymim doświadczeniem. Jest to osoba obdarowana wielkim talentem organizacyjnym i potrafiąca zjednywać sobie ludzi. Prawdziwy i waleczny leader. Związana z DIFFERENT od samego początku/pomysłu. Obiema rękami podpisuje się pod misją społeczną restauracji i nie wyobraża sobie innego sposobu na jej funkcjonowanie.

Sales & Marketing Manager

Ilona Kamieńska

Od 2012 roku samodzielnie prowadzi Fundację na Podlasiu, współpracując w tym zakresie z instytucjami samorządowymi. Posiada bogate doświadczenie w branży eventowej oraz w pozyskiwaniu funduszy z różnych źródeł. Angażuje się w działania społeczne i prozdrowotne. Certyfikowany Project Manager IPMA D. Jej największym atutem jest wielozadaniowość i opanowanie.

Manager Zespołu Kelnerskiego

Magda Zawadzka

Pracowała jako kelnerka w restauracji w ciemności. Było to w 2008 roku podczas wizyty w Polsce restauracji "Dans le Noir?" z Paryża. Przez 8 miesięcy w hotelu Novotel gościła restauracja w ciemności obsługiwana przez 10 niewidomych kelnerów. Magda zdobyła tam cenne doświadczenia, które jest wykorzystane w DIFFERENT. Magda będąc pod pozytywnym wrażeniem pracy  w "Dans le Noir?", skończyła podyplomowe studia w SGGW, o profilu "Nowa organizacja i zarządzanie w gastronomii" oraz szkolenie na audytora wewnętrznego systemu HaCCP. Niezwykle pogodna i zdyscyplinowana osoba.

Fundraiser

Agnieszka Golda

"Złota", charyzmatyczna, i wymagająca kobieta. Jak coś robi to na 120%. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kreowaniu masowych eventów sportowych oraz w branży medycznej. Odbyła liczne szkolenia holistic dla gabinetów medycznych, sama była szkoleniowcem. Twórczyni biznesów pod klucz, w tym obiektów SPA i gabinetów medycyny estetycznej. Wielka pasjonatka sportów ekstremalnych. Z dotychczas dostępnych nie próbowała jedynie skoku na bungee. Na stałe miłością jej życia pozostał taniec i praca z ludźmi.

Wsparcie PR

Iwona Edyta Gałecka i Izabella Ogorzałek

Specjalistki ds. marketingu relacji, event marketing i komunikacji. Razem tworzą zgrany duet, który od lat realizuje unikatowe wydarzenia i akcje promocyjne. Marketing to ich dojrzały wybór drogi zawodowej – nie przymus. Na co dzień zarządzają Grupą Kreatywną bdb+, gdzie podstawą ich działania jest jakość i nieszablonowe podejście do klienta. Prywatnie mamy trójki i czwórki dzieci. To lubimy!

Asystent ds. Marketingu

Marta Aleksandrowska

Pasjonatka podróży i wypraw w nieznane. Studentka Komunikacji Społecznej i Public Relations na warszawskiej Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Jej mottem życiowym jest powiedzenie "kto chce - szuka sposobów, a kto nie chce - szuka powodów". Zaraża swoim optymizmem i świetnym zorganizowaniem. W przyszłości planuje odwiedzić słoneczną Kalifornię i zorganizować sobie wyprawę dookoła świata. Zawodowo wiąże plany z marketingiem i własną działalnością eventową.