Wspierają Nas

Firma DISIRE z Krapkowic, specjalnie dla nas, zaprojektowała i wyprodukowała innowacyjny ekran do wyświetlania naszych filmów reklamowych. Projekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy nim zachwyceni!
Ceramika Paradyż Sp. z o.o. podarowała nam 7 ton wysokiej jakości płytek podłogowych i ściennych oraz zapewniła dostawę płytek do naszego lokalu. W super szybkim tempie. Dziękujemy!
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A. ufundowała Nam wspaniałą porcelanę do obsługi 60 osób jednocześnie. To dla nas prawdziwe wsparcie. Dziękujemy!
RM GASTRO Polska Sp. z o.o. przekazała po kosztach produkcji wyposażenie zaplecza kuchennego DIFFERENT. Dzięki temu mogliśmy zaoszczędzić 60 tys. zł już na starcie. Wielkie podziękowania od całego zespołu restauracji!
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. zaproponowały nam emisję spotów reklamowych na LCD z 90% zniżką. Spot z zapowiedzią otwarcia ukazywać się będzie przez 14 dni. Dziękujemy!
Firma Visualcom sama zaproponowała nam wsparcie wizerunkowe i ufundowała WIELKI baner 3,3 m x 7 m oraz oznakowanie literowe dla restauracji. Ślemy podziękowania dla pracowników i właściciela P. Tomasza Kantaka.
Skorzystaliśmy z dotacji z Funduszu Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w kwocie 72 000,00 zł i dodatkowo otrzymaliśmy półroczne wsparcie pomostowe na stworzenie miejsc pracy dla naszych pracowników. Wielkie podziękowania za zaufanie!
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego finansuje nam bardzo wartościowe usługi doradcze oraz szkolenia. Wsparła nas także w uzyskaniu pożyczki z TISE.
Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA udzieliło nam 480.000 zł bardzo preferencyjnej pożyczki na start DIFFERENT.
KLIMAK klimatyzacja & chłodnictwo to eksperci od instalacji sanitarnych i wentylacyjnych. Otrzymaliśmy SPECJALNĄ wycenę na robociznę, a większość sprzętu dostaliśmy w prezencie. Podziękowania należą się całemu zespołowi.
Dzięki tej firmie udało się znacząco obniżyć koszty instalacji wodno-kanalizacyjnej. Firma MAG INSTAL sprzedała nam materiały bez swojej marży. Dodatkowym plusem okazała się szybkość reakcji i załatwiania formalności związanych z obsługą darowizny.
Respol Eksport-Import Sp. z o.o. zrealizowała nasze zapotrzebowanie na wyposażenie części zaplecza kuchennego z bardzo dużym upustem. Serdecznie dziękujemy!
Dariusz Pilarski to strażak z olbrzymim doświadczeniem, kierownik ds. bezpieczeństwa kilkudziesięciu imprez masowych, szkoleniowiec BHP. Możemy na niego liczyć w każdej sytuacji. P. Dariusz za darmo dogląda najmniejszych detali PPOŻ i BHP, aby zapewnić naszym Gościom i Pracownikom maksimum bezpieczeństwa.
Na każdym etapie projektowania wnętrza mogliśmy liczyć na firmę Room Factory Sp. z o.o. Zapewniła nam ona zasłony i firany do restauracji oraz stale doradzała w zakresie produktów materiałowych. Dziękujemy!
Firma VERUS Opieka IT zafundowała nam monitor. Poprosiliśmy o niego ze względu na niedowidzącą koleżankę w recepcji. Okazało się, że dostaliśmy w prezencie 40” ekran. Szok! Serdecznie dziękujemy!
Od producenta mebli tapicerowanych DomArtStyl Piotr Śniegocki otrzymaliśmy 20% zniżkę na zakup luksusowych krzeseł do DIFFERENT. Bardzo dziękujemy!
Firma Kłosy P. Piotra Jędrasa zaopatrzyła naszą kuchnię w noże z najwyższej półki. Ich produkty są wykonywane ręcznie, z największą dbałością o każdy detal oraz z najlepszej jakości stali. Pasja godna podziwu! Dziękujemy z całego serca!
Z biurem matrymonialnym MyDwoje.pl nawiązaliśmy barterową współpracę reklamową. Randka w ciemno, którą oferuje DIFFERENT, pięknie komponuje się z misją biura – poznania drugiej połówki.
Z Katalogiem Marzeń współpracujemy na specjalnych i rzadko spotykanych warunkach. Dodatkowo niejednokrotnie przekazywali naszej Fundacji darowizny finansowe. Fajni z Was ludzie, dziękujemy!